Kurumsal
Kalite Politikamız
 

 

Kalite Politikamız

   Kampüs Öğrenci Yurdu, gerçekleştirdiği hizmet faaliyetlerinde Toplam Kalite anlayışıyla Ulusal yasa ve mevzuatlar ile ticari etiği dikkate alarak, ortaklığın görevleri ve ortak değerleri doğrultusunda, geleceği ile ilgili olarak çalışanlarını, müşterilerini, tedarikçilerini, iştirakçilerini, tüm iş ortaklarını aynı gayede buluşturmak amacıyla Kalite Politikası’nı beyan eder.

Hizmette Mükemmelliği Aramak
   Faaliyetlerimizde ulaştığımız noktalar, bizim için mükemmellikte yeni arayışların başlangıcıdır.

Öğrenci Odaklı Bir Yaklaşım Sergilemek
   Öğrencilerimizin farklı kültürleri göz önüne alınarak; günümüz ve gelecekteki beklentileri ve ihtiyaçları doğru algılanıp değerlendirilmek suretiyle, hizmetin zamanında sunulması sağlanır. Öğrencinin memnuniyeti, önerisi ve şikayeti etkin bir şekilde değerlendirilir.

Kaynakları Yönetmek
   En üst düzeyde operasyonel emniyet, güvenlik ve kaliteyi yakalamak için gereken tüm kaynakları sağlar ve en uygun düzeyde kullanır.

Kalite Yönetim Sistemi Şartlarına Uymak ve Etkinliğini Sürekli İyileştirmek
   Organizasyonel yapılanma ve faaliyetlerde; kalite odaklı, sistematik ve disipline edilmiş bir yaklaşım sergilenerek, sistem sürekli gözden geçirilip iyileştirme fırsatları yaratılır.

Gelişmiş Teknolojiyi Kullanmak
   Rekabet avantajı sağlayacak teknolojiyi takip ederek, kullanılmasını sağlar.

Anasayfa   |    Hakkımızda   |    Kalite Politikamız   |    Ön Kayıt   |    İletişim
kampusogrenciyurdu.com Copyright © 2013 ® Tüm hakları saklıdır.
Kampüs Öğrenci Yurdu M.E.B Denetiminde Olan Bir Kuruluştur.

0232 453 06 46
Designed By Kampüs Öğrenci Yurdu
Kampüs Öğrenci Yurdu   205/59 Sok. No:5 Tınaztepe / Buca / İzmir ( 9 Eylül Kampüsü Karşısı)  •   Tel : +90 232 453 06 46    •   mail : iletisim@kampusogrenciyurdu.com