Kurumsal
Güvenlik Politikamız
 

Güvenlik Politikamız

  Kampüs Öğrenci Yurdu, gerçekleştirdiği hizmet faaliyetlerinde Toplam Kalite anlayışıyla Ulusal yasa ve mevzuatlar ile ticari etiği dikkate alarak, ortaklığın görevleri ve ortak değerleri doğrultusunda, geleceği ile ilgili olarak çalışanlarını, müşterilerini, tedarikçilerini, iştirakçilerini, tüm iş ortaklarını aynı gayede buluşturmak amacıyla Kalite Politikası’nı beyan eder.

Operasyonel Güvenliğin Sağlanması
   Kampüs Öğrenci Yurdu, gerçekleştirdiği bütün hizmetlerin, süreçlerini geliştirir, uygular ve güvenlik hedefleri ile performans standartlarını saptar. Bu prosesleri uygularken, taşıdığı değerin farkında olan Kampüs Öğrenci Yurdu, kurumsal ihtiyaçlara sürekli olarak uygunluğunu sağlamak adına güvenlik politikasını sürekli olarak gözden geçirir.

Güvenlik Zafiyetlerinin ve Risklerin Belirlenmesi
   Kampüs Öğrenci Yurdu, tüm çalışanlarına ve öğrencilerine, gerçekleştirilen faaliyetlerdeki insan, makine, çevre ve görev unsurlarının etkileşimleri sonucu ortaya çıkabilecek güvenlik açıklarını ve risklerini belirleyebilmek ve giderebilmek için her türlü desteği sağlar.

Güvenlikle İlgili Sorumlulukların Belirlenmesi
   Kampüs Öğrenci Yurdu, çalışanlarının ve öğrencilerinin güvenlikle ilgili konularda sorumluluklarını belirler ve üst yönetimin güvenliği tüm operasyonlarda temel bir öncelik olarak değerlendireceğini taahhüt eder.

Anasayfa   |    Hakkımızda   |    Kalite Politikamız   |    Ön Kayıt   |    İletişim
kampusogrenciyurdu.com Copyright © 2013 ® Tüm hakları saklıdır.
Kampüs Öğrenci Yurdu M.E.B Denetiminde Olan Bir Kuruluştur.

0232 453 06 46
Designed By Kampüs Öğrenci Yurdu
Kampüs Öğrenci Yurdu   205/59 Sok. No:5 Tınaztepe / Buca / İzmir ( 9 Eylül Kampüsü Karşısı)  •   Tel : +90 232 453 06 46    •   mail : iletisim@kampusogrenciyurdu.com